Popis članova Nacionalne ruralne mreže (na današnji dan)

Naziv Sjedište Adresa
4 GRADA DRAGODID SPLIT Put iza nove bolnice 5a, 21000 SPLIT
Abeceda komunikacije d.o.o. ZAGREB Ulica Koste Vojnovića 33, 10000 ZAGREB
Ag_CONtxt NAŠICE Kralja Tomislava, 11, 31500 NAŠICE
Agencija za razvoj Zadarske županije ZADRA NOVA ZADAR Put Murvice 14, 23000 ZADAR
Agro turistička zadruga Krka KNIN A.Kovačića 14, 22300 KNIN
Agroconsulting, obrt za poslovno savjetovanje SIBINJ Matije Gupca 32, 35252 SIBINJ
AGROINVEST d.o.o. KRNJAK Budačka Rijeka 66, 47242 KRNJAK
Agroklub d.o.o. OSIJEK Sv.L.B. Mandića 157, 31000 OSIJEK
Agronomska škola Zagreb ZAGREB Gjure Prejca 2, 10000 ZAGREB
Agroturizam Žilić VIROVITICA 81. gardijske bojne 8, 33000 VIROVITICA
Alba Ag PODRAVSKE SESVETE Josipa Jurja Strosmajera, 16, 48363 PODRAVSKE SESVETE
ALGO EKO d.o.o. BJELOVAR Petra Preradovića 1, 43000 BJELOVAR
Ana -Maria Adam OPG AdamKa PISAROVINA V.Nazora 32, 10451 PISAROVINA
Ana Balić/ Zdravi pinklec d.o.o. ZAGREB-SUSEDGRAD Gandhijeva 3, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
Ana Vidović ZAGREB Sunčane Škrinjarić 3, 10000 ZAGREB
ANĐELKA PEJAKOVIĆ - MINISTARSTVO POLJOPRIVREDE ZAGREB-SLOBOŠTINA TURININA 9, 10010 ZAGREB-SLOBOŠTINA
Anto Šikljan VOJNIĆ Radonja 42, 47220 VOJNIĆ
Antonija Čizmić ZADVARJE Trgovačka ulica 1, 21255 ZADVARJE
Apriori World j.d.o.o. ZAGREB Florijana Andrašeca 18a, 10000 ZAGREB
Apsolon d.o.o. ZAGREB Jurišićeva 3, 10000 ZAGREB
Aranea PULA (POLA) Gundulićeva 18, 52100 PULA (POLA)
AS KONZALTING j.d.o.o. VELIKA KOPANICA Lađanik 37, 35221 VELIKA KOPANICA
Autoprijevoz Petir VELIKA LUDINA Mustafina Klada 50, 44316 VELIKA LUDINA
Barbara Dražeta VODICE Zatonska 84, 22211 VODICE
BDC d.o.o ZAGREB Graščica 36, 10000 ZAGREB
Bilogorski turistički put VELIKO TROJSTVO Braće Radić 28, 43226 VELIKO TROJSTVO
BIO KOOPERATIVA HRVATSKA ZAGREB Radnička cesta 80/8, 10000 ZAGREB
Bio-B ZAGREB Hinka Würtha 12, 10000 ZAGREB
Bioekonomija, obrt za poslovno savjetovanje SESVETE Krste Hegedušića 73A, 10360 SESVETE
BIOinput d.o.o. VARAŽDIN Ruđera Boškovića 1/1, 42000 VARAŽDIN
Bojan Šimić/Ćasić d.o.o. PAKRAC Frankopanska 39, 34550 PAKRAC
Branimir Jakopić ŠTRIGOVA Železna Gora 92, 40312 ŠTRIGOVA
Braniteljska poljoprivredna zadruga Trešnja Novska NOVSKA Ivana Meštrovića 3, 44330 NOVSKA
Braniteljska socijalno - radna zadruga Kamišari HRVACE Hrvace 88a, 21233 HRVACE
Braniteljska socijalno radna zadruga Vrličanka VRLIKA Vinalić 36, 21236 VRLIKA
Braniteljska socijalno-radna zadruga Darđanka DARDA osječka ulica 103, 31326 DARDA
Braniteljska zadruga DUGA za poljoprivredu SPLIT R.Boškovića 21, 21000 SPLIT
Braniteljska zadruga Pauk-Čeka IMOTSKI Fra Silvestra Kutleše 10, 21260 IMOTSKI
Braniteljska zadruga ZAVRŠĆE za proizvodnju, poljoprivredu i usluge TRILJ Bana Josipa Jelačića 35, 21240 TRILJ
Branko Krnjak DEKANOVEC Murska 21, 40318 DEKANOVEC
Brezak obrt za poljoprivredu BISTRA Podgorska 215, 10298 BISTRA
Brodsko ekološko društvo - BED SLAVONSKI BROD Trg hrvatskog proljeća 1, 35000 SLAVONSKI BROD
BURA Medical Group ŠIBENIK Put Vida 5, 22000 ŠIBENIK
Business Centre d.o.o. CESTICA Varaždinska16, 42208 CESTICA
Centar dr. Rudolfa Steinera DONJI KRALJEVEC Prvomajska 4, 40320 DONJI KRALJEVEC
Centar kompetencija d.o.o. za istraživanje i razvoj VINKOVCI Glagoljaška 27, 32100 VINKOVCI
Centar kompetencija za digitalnu transformaciju poljoprivrede na ruralnim područjima, InfoDom d.o.o. ZAGREB Andrije Žaje 61/1, 10000 ZAGREB
CENTAR PODUZETNIŠTVA OPĆINE ČEMINAC D.O.O. ČEMINAC MATIJE GUPCA 1, 31325 ČEMINAC
Centar primijenjenih bioznanosti Lanac zdrave hrane d.o.o. OSIJEK Kralja Petra Svačića 1d, Osijek, 31000 OSIJEK
Centar za brdsko planinsku poljoprivredu Primorsko goranske županije RAVNA GORA Karolinska cesta 87, Stara Sušica, 51314 RAVNA GORA
Centar za cjeloživotno učenje i kulturu Bjelovar BJELOVAR Vladimira Nazora 5, 43103 BJELOVAR
Centar za poduzetništvo OSIJEK Josipa Jurja Strossmayera 341, 31000 OSIJEK
Centar za poduzetništvo d.o.o. DUBROVNIK Vukovarska 16, 20000 DUBROVNIK
Centar za razvoj "Ravnica" GUNDINCI Beravci 86, 35222 GUNDINCI
Centar za razvoj Brodsko posavske županije SLAVONSKI BROD Trg pobjede 26a, 35000 SLAVONSKI BROD
Centar za ruralni razvoj (CRR) Panonica PODVINJE Tomica, Sv.Ružarije 5, 35107 PODVINJE
Centar za šljivu i kesten PETRINJA Donja Bačuga 108c, 44250 PETRINJA
CENTUM PERCENT d.o.o. ZAGREB Križna cesta 7, 10000 ZAGREB
CONFIDIA d.o.o. RIJEKA Budicinova 20, 51000 RIJEKA
CORDION d.o.o. ZAGREB Zagrebačka cesta 165G, 10000 ZAGREB
Čvorkovac d.o.o. DALJ Bana Josipa Jelačića 12, 31226 DALJ
Dalibor Jugović NOVSKA Josipa Kozarca 9, 44330 NOVSKA
Dalmaconsult d.o.o. OMIŠ Poljička cesta - Dočine 1, 21310 OMIŠ
Damir Sorić SLUNJ Mjesto Primišlje 33F, 47240 SLUNJ
DANH - Društvo agrarnih novinara Hrvatske ZAGREB Berislavićeva 6, 10000 ZAGREB
Darijan Vinter CESTICA Falinić breg 197, 42208 CESTICA
Dario Svibovec DUGO SELO Zagrebacka 142, 10370 DUGO SELO
Darko Borovina OPG Borovina LASTOVO Dragovoda 2, 20290 LASTOVO
Darko Grbeša ZAGREB-DUBRAVA Gjure Prejca 1, 10040 ZAGREB-DUBRAVA
Davor Govorčinović HRVATSKA KOSTAJNICA A. Vakanovića 10, 44430 HRVATSKA KOSTAJNICA
DEŠA-Dubrovnik DUBROVNIK Frana Supila 8, 20000 DUBROVNIK
DIH AGRIHRANA HRVATSKA ŠIBENIK Put Gimnazije 2, 22000 ŠIBENIK
Dijana Škorić/PMF - Biološki odsjek ZAGREB Horvatovac 102a, 10000 ZAGREB
Dixi d.o.o. ZAGREB Mikulići 74, 10000 ZAGREB
Dječji vrtić Sardelice STARI GRAD Pape Ivana Pavla II.3, 21460 STARI GRAD
Društvo "Zrinski u srcu" BJELOVAR Podravska 15, 43000 BJELOVAR
Društvo Potrošačica VRBOVSKO Dobra 1, 51326 VRBOVSKO
Društvo vinogradara i vinara Međimurja "Hortus Croatiae" Štrigova ŠTRIGOVA Štrigova 30, 40312 ŠTRIGOVA
Dunja Šamec/Sveučilište Sjever-Odjel za prehrambenu tehnologiju KOPRIVNICA Trg Dr- Žarka Dolinara 1, 48304 KOPRIVNICA
DVD VRPOLJE VRPOLJE Trg dr. Franje Tuđmana 16, 35210 VRPOLJE
ĐUKA GOLUBIČIĆ BOŠNJACI Lj Gaja 89, 32275 BOŠNJACI
Eko menadžment d.o.o. VINKOVCI A. Akšamovića 7, 32100 VINKOVCI
EKO-ETNO ZAGORA- MORE braniteljska zadruga SPLIT Gornje Postinje 48., 21000 SPLIT
Ekološka udruga "Krka" Knin KNIN Tvtrkova, 3, 22300 KNIN
Ekološka udruga Vojakovac KRIŽEVCI Vojakovac 146, 48260 KRIŽEVCI
Ekološki institut ECOLOGICA ZAGREB Vlaška 64, 10000 ZAGREB
Ekoturistiko-udruga za promicanje ekologije i turizma PRIGORJE BRDOVEČKO Ilije Gregorića 13, 10291 PRIGORJE BRDOVEČKO
Elizabeta Pezo Paliska GLINA Majske poljane 42, 44400 GLINA
Emerik Pišl/OPG Bijeli gusak ĐAKOVO Mihanovićeva 4, 31400 ĐAKOVO
Enio Čehić KAŠTELIR (CASTELLIERE) Labinci, 130, 52464 KAŠTELIR (CASTELLIERE)
ENTER Koprivnica d.o.o. KOPRIVNICA Zrinski trg 1/I, 48000 KOPRIVNICA
EOSSENTAIL d.o.o. SPLIT R. Boškovića 20, 21000 SPLIT
ESTRO CONSULTING ZAGREB Miljackina 44A, 10131 ZAGREB
Fakultet agrobiotehničkih znanosti Osijek OSIJEK Vladimira Preloga 1, 31000 OSIJEK
FI management d.o.o. ZAGREB Kaptolska 46, 10000 ZAGREB
Fiorella jdoo TRPANJ Pestiši 18, 20240 TRPANJ
Fito Ekologija d.o.o. ZAGREB-SUSEDGRAD Nikole Gorjanskoga 18, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
Forum za otočki razvoj (FOR) STARI GRAD Predraga Bogdanića 17, 21460 STARI GRAD
FPS AGRO PAKRAC Zona male privrede 5, 34550 PAKRAC
GeaGIS ZAGREB Miljackina 44A, 10000 ZAGREB
geodesign ZAGREB Kameniti stol 21, 10000 ZAGREB
GEORG d.o.o. ZAGREB Ulica Divka Budaka 1d, 10000 ZAGREB
GLAS SLAVONIJE d.d. OSIJEK Hrvatske Republike 20, 31000 OSIJEK
Glinska kulturno razvojna agencija GLINA Trg bana Josipa Jelačića 2, 44400 GLINA
GLOMERO zadruga za proizvodnju i usluge TRILJ Strmendolac 51, 21240 TRILJ
Goračić zadruga branitelja MLINIŠTE Mlinište 88, 20353 MLINIŠTE
Goran Đulić ZAGREB Veselka Tenžere 15, 10000 ZAGREB
Gospodarska škola ČAKOVEC V. Nazora 38, 40000 ČAKOVEC
Gospodarski list d.d. ZAGREB Trg bana J.Jelačića 3, 10000 ZAGREB
Grad Benkovac BENKOVAC Šetalište kneza Branimira 12, 23420 BENKOVAC
Grad Bjelovar BJELOVAR Trg Eugena Kvaternika 2, 43000 BJELOVAR
Grad Cres CRES Creskog statuta 15, 51557 CRES
Grad Drniš DRNIŠ Trg kralja Tomislava 1, 22320 DRNIŠ
Grad Križevci KRIŽEVCI Ivana Zakmardija Dijakovečkog 12, 48260 KRIŽEVCI
Grad Mali Lošinj MALI LOŠINJ Riva lošinjskih kapetana 7, 51550 MALI LOŠINJ
GRAD METKOVIĆ METKOVIĆ Stjepana Radića 1, 20350 METKOVIĆ
Grad Petrinja PETRINJA Ivana Gundulića 2, 44250 PETRINJA
Grad Ploče PLOČE Trg kralja Tomislava 23, 20340 PLOČE
GRAD POREČ-PARENZO POREČ (PARENZO) OBALA MARŠALA TITA 5, 52440 POREČ (PARENZO)
Grad Valpovo VALPOVO M.Gupca 32, 31550 VALPOVO
Grad Vis VIS Trg 30. svibnja 1992. god. br.2, 21480 VIS
Grad Vrbovec VRBOVEC Trg Petra Zrinskog 9, 10340 VRBOVEC
Gradsko društvo crvenog križa Valpovo VALPOVO Prilaz crvenog križa 2, 31550 VALPOVO
GRAHAM D.O.O. VELIKA GORICA Črnkovec 16, 10410 VELIKA GORICA
Green Environmental Research d.o.o. ZAGREB-NOVI ZAGREB Avenija Dubrovnik 15, 10020 ZAGREB-NOVI ZAGREB
Greengreen advisory d.o.o. ZAGREB Ulica Jurja Dobrile 47, 10000 ZAGREB
Grozdana Vukušić METKOVIĆ Ante Starčevića 12, 20350 METKOVIĆ
Grupa Ruta Cres CRES Drevenik 28, 51557 CRES
GTF – Inicijativa za održivi rast ZAGREB Savska 41, 10000 ZAGREB
HANZA MEDIA ZAGREB Koranska 2, 10000 ZAGREB
Hrvatska mreža za ruralni razvoj-HMRR ŽUPANJA Veliki kraj 66, 32270 ŽUPANJA
Hrvatska poljoprivredna komora ZAGREB Ulica grada Vukovara 78, 10000 ZAGREB
Hrvatska sekcija ECOVAST-a - Europskog vijeća za sela i male gradove ZAGREB-NOVI ZAGREB Froudeova 78, 10020 ZAGREB-NOVI ZAGREB
Hrvatska udruga mladih poljoprivrednika ZAGREB Alagovićeva 34 a, 10000 ZAGREB
Hrvatska udruga turističkih novinara i pisaca u turizmu ZAGREB Cernička 21, 10000 ZAGREB
Hrvatska udruga za turističke i kulturne rute "TUR KULTUR" SESVETE Stjepana Mikuša 16/C, 10360 SESVETE
Hrvatska voćarska zajednica ZAGREB Berislavićeva 6, 10000 ZAGREB
Hrvatska zajednica inovatora ZAGREB Dalmatinska 12, 10000 ZAGREB
Hrvatski institut za ruralni razvoj pčelarstvo lovstvo i ekologiju VELIKA GORICA E. Laszowskog 29, 10410 VELIKA GORICA
Hrvatski poljoprivredni zadružni savez ZAGREB Amruševa 8, 10000 ZAGREB
Hrvatski savez udruga ekoloških proizvođača ZAGREB Lojenov prilaz 8, 10000 ZAGREB
HRVATSKI SAVEZ UZGAJIVAČA IZVORNIH PASMINA PERADI ZAGREB Svetošimunska cesta 25, 10000 ZAGREB
Hrvatsko agroekonomsko društvo ZAGREB Svetošimunska 25, 10000 ZAGREB
Hrvatsko agronomsko društvo ZAGREB Berislavićeva 6, 10000 ZAGREB
HRVATSKO APITERAPIJSKO DRUŠTVO ZAGREB PAŠKA 4, 10000 ZAGREB
HUMUS d.o.o. Karlovac KRNJAK Okić 21, 47242 KRNJAK
HUP Pčelinjak ZAGREB Njegoševa 10/1, 10000 ZAGREB
Idea activa d.o.o ZAGREB Bukovačka cesta 51 , 10000 ZAGREB
IDEA ACTIVA d.o.o. ZAGREB Bukovačka cesta 51, 10000 ZAGREB
Igor Humeni SLAVONSKI BROD Fra Luje Maruna 5, 35000 SLAVONSKI BROD
IMPULS d.o.o. Bjelovar BJELOVAR P. Preradovića 9/I, 43000 BJELOVAR
InfoDom d.o.o. ZAGREB Andrije žaje 61/I, 10000 ZAGREB
Institut za etnologiju i folkloristiku ZAGREB Šubićava 42, 10000 ZAGREB
Institut za jadranske kulture i melioraciju krša SPLIT Put Duilova 11, 21000 SPLIT
Institut za poljoprivredu i turizam POREČ (PARENZO) K.Huguesa 8, 52440 POREČ (PARENZO)
Institut za razvoj ljudskih potencijala Spartak ŠIBENIK Stjepana Radića 73, 22000 ŠIBENIK
instruAR, obrt za poslovno savjetovanje, vlasnik Anđelo Raič ZAGREB-SUSEDGRAD Pavlenski put 3, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
INTEGER SAVJETOVANJE j.d.o.o. ZAGREB Bužanova 12 b, 10000 ZAGREB
INVENIO VINKOVCI Ulica kralja Stjepana Tomaševića 6, 32100 VINKOVCI
IPS KONZALTING d.o.o. SISAK Ante Starčevića 66, 44000 SISAK
Ivan Brčić VRBANJA Kneza Lj.Posavskog 43, 32254 VRBANJA
Ivan Butković/Obrt Bitoraj MRKOPALJ Sunger, Stara cesta 26, 51315 MRKOPALJ
Ivan Butković/Zadruga Gorski kotar MRKOPALJ Stari kraj 3/Mrkopalj, 51315 MRKOPALJ
Ivan Plaščak BILJE VUKOVARSKA ULICA 28, 31327 BILJE
IVAN RADOŠIĆ/ID-CONSULTING BRESTOVAC Dobriše Cesarića 29a, Završje, 34322 BRESTOVAC
IVAN VUČINIĆ PODCRKAVLJE Donji Slatinik 15, 35201 PODCRKAVLJE
Ivana Pavić SLUNJ Mjesto Primišlje 33f, 47240 SLUNJ
Ivana Sarić \ OPG Promina OKLAJ Vlaka VI br 1 , 22303 OKLAJ
Ivica Špiljar REPUŠNICA Repušnčka lipa 57, 44319 REPUŠNICA
iVino SAMOBOR Tina Ujevica 43a, Samobor, Croatia, 10430 SAMOBOR
Janko Gudelj Velaga ZAGREB Šumski put 36, 10000 ZAGREB
Javna ustanova Agencija za upravljanje Starogradskim poljem STARI GRAD Vukovarska cesta 2, 21460 STARI GRAD
Javna ustanova Natura Slavonica SLAVONSKI BROD Petra Krešimira IV br.1,, 35000 SLAVONSKI BROD
Javna ustanova Razvojna agencija Bjelovarsko-bilogorske županije BJELOVAR Petra Preradovića 4/1, 43000 BJELOVAR
Javna ustanova Regionalna razvojna agencija Karlovačke županije KARLOVAC Haulikova 14, 47000 KARLOVAC
Javna ustanova za razvoj Međimurske županije REDEA ČAKOVEC B.J. Jelačića 22, 40000 ČAKOVEC
Javna ustanova Županijska razvojna agencija Osječko-baranjske županije OSIJEK Stjepana Radića 4, 31000 OSIJEK
Jelena Gurdulić Ihas KOSTANJEVAC Kupčina Žumberačka 38, 10455 KOSTANJEVAC
Josip Franić VRGORAC Vina 7, 21276 VRGORAC
Josip Kraljičković/Zagrebačka županija ZAGREB Ulica grada Vukovara 72, 10000 ZAGREB
Josip Mihić GUNDINCI Matije Gupca 81 , 35222 GUNDINCI
JU Zeleni prsten Zagrebačke županije SAMOBOR 151. samoborske brigade HV 1, 10430 SAMOBOR
KARAKAŠ CONSULTING j.d.o.o. ZAGREB Radauševa 11, 10000 ZAGREB
Karate klub "Drniš" DRNIŠ Kralja Zvonimira 32, 22320 DRNIŠ
Karlo Banović ZAGREB Lomnička 22 b, 10000 ZAGREB
Karlovačka županija KARLOVAC A. Vraniczanya 2, 47000 KARLOVAC
Katica Rukavina GOSPIĆ S.S.Kranjčevića 18, 53000 GOSPIĆ
Katus d.o.o. BLATO 32.ULICA 30, 20271 BLATO
KATUS D.O.O. BLATO 32.ULICA 30, 20271 BLATO
Klaster "Kolo - kako osnažiti lokalno okruženje" SINJ Luka 7, 21230 SINJ
KLASTER PONOSNO NAŠE ZAGREB Slovenska 21., 10000 ZAGREB
Klaudia Krstičević Happy Citrus METKOVIĆ Spliska 63, Krvavac II, 20350 METKOVIĆ
Klub članova Selo ZAGREB Kaptol 29, 10000 ZAGREB
Komunalno društvo Pag d.o.o. PAG Ulica braće Fabijanić 1, 23250 PAG
Konjički klub Samarica HRVACE Dabar 50, 21233 HRVACE
Konjogojska udruga Petrijevci PETRIJEVCI Republike 116, 31208 PETRIJEVCI
Kristijan Jelaković/Obrt JeLaKo BELOVAR Paunići odvojak 7, 10363 BELOVAR
Križevački laboratorij inovacija za klimu KRIŽEVCI Krunoslava Heruca, 17, 48260 KRIŽEVCI
KUĆA MEDA ŽUPANJA ŽUPANJA I. Gundulića 75, 32270 ŽUPANJA
Kulturni i znanstveni centar "Milutin Milanković" Dalj DALJ Zlatka Takača 13, 31226 DALJ
Kulturno -umjetničko društvo Dinara KIJEVO Bajani 5 , 22310 KIJEVO
KVALIKON d.o.o. ZAGREB Borovina 8a, 10000 ZAGREB
Labosan d.o.o VIROVITICA Josipa Jurja Strossmayera 106, 33000 VIROVITICA
LAG ,,STROSSMAYER" ĐAKOVO SPLITSKA 21, 31400 ĐAKOVO
LAG "Istočna Istra" LABIN Rudarska 1, 52220 LABIN
LAG "VINODOL" BRIBIR Bribir 46a, 51253 BRIBIR
LAG 5 KORČULA Trg sv. Justine 13, 20260 KORČULA
LAG Adrion ZADVARJE Hrvatskih branitelja 31, 21255 ZADVARJE
LAG Baranja BELI MANASTIR Žrtava Domovinskog rata 25, Šećerana, 31300 BELI MANASTIR
LAG Bilogora-Papuk GRUBIŠNO POLJE Trg bana J.Jelačića 1, 43290 GRUBIŠNO POLJE
LAG Bosutski niz PRIVLAKA Faličevci 6, 32251 PRIVLAKA
LAG Brač SUPETAR Žedno drage 37, 21400 SUPETAR
LAG Bura JASENICE Petra Zoranića 61, 23243 JASENICE
LAG Gorski kotar LOKVE R. Strohala 118, 51316 LOKVE
LAG Južna Istra VODNJAN (DIGNANO) 1 Maja 1/a Vodnjan, 52215 VODNJAN (DIGNANO)
LAG Karašica VALPOVO Kralja Petra Krešimira IV. 6B, 31550 VALPOVO
LAG Krka DRNIŠ Ulica Kralja Zvonimira 2, 22320 DRNIŠ
LAG Kvarnerski otoci KRK Šetalište svetog Bernardina 6D, 51500 KRK
LAG Laura BIOGRAD NA MORU Bukovačka ulica 23, 23210 BIOGRAD NA MORU
LAG Mareta SILBA Silba 412, 23295 SILBA
LAG Marinianis SLATINA Trg. Sv. Josipa 1, 33520 SLATINA
LAG Međimurski doli i bregi NEDELIŠĆE Maršala Tita 60, 40305 NEDELIŠĆE
LAG More 249 VODICE Obala Juričev Ive Cota 27,, 22211 VODICE
LAG Moslavina KUTINA Tržna 8, 44320 KUTINA
LAG Mura-Drava DONJI VIDOVEC Rade Končara 9, 40327 DONJI VIDOVEC
LAG NERETVA OPUZEN JASENSKA 2B, 20355 OPUZEN
LAG Papuk ORAHOVICA Dalmatinska 110, 33515 ORAHOVICA
LAG Petrova Gora VRGINMOST Kralja Petra Svačića 4, 44410 VRGINMOST
LAG Podravina ĐURĐEVAC Basaričekova 8, 48350 ĐURĐEVAC
LAG Posavina BRODSKI STUPNIK Stjepana Radića 52, 35253 BRODSKI STUPNIK
LAG Prigorje VRBOVEC Križevačka 4, 10340 VRBOVEC
LAG Prigorje - Zagorje NOVI MAROF Antuna Mihanovića 3, 42220 NOVI MAROF
LAG SAVA ZAPREŠIĆ Ulica bana Josipa Jelačića 48, 10290 ZAPREŠIĆ
LAG Sjeverna Istra NOVIGRAD (CITTANOVA) Ulica rijeke Boljunčice 3, 52466 NOVIGRAD (CITTANOVA)
LAG ŠKOJI HVAR VICKA BUTOROVIĆA 4, 21450 HVAR
LAG Slavonska Ravnica VRPOLJE Trg dr. Franje Tuđmana 1, 35210 VRPOLJE
LAG Središnja Istra PAZIN 154. brigade Hrvatske vojske 5, 52000 PAZIN
LAG Srijem LOVAS Gospodarska ulica 1, Lovas, 32237 LOVAS
LAG Šumanovci DRENOVCI Vladimira Nazora 131, 32257 DRENOVCI
LAG Terra Liburna OPATIJA Vjekoslava Spinčića 13, 51410 OPATIJA
LAG Una HRVATSKA KOSTAJNICA Sv. Mihovila 2, Majur, 44430 HRVATSKA KOSTAJNICA
LAG Vallis Colapis OZALJ Kurilovac 1, 47280 OZALJ
LAG Virovitički prsten VIROVITICA Matije Gupca 5, 33000 VIROVITICA
LAG Vuka-Dunav ANTUNOVAC Gospodarska zona Antunovac 23, 31216 ANTUNOVAC
LAG Zagora DUGOPOLJE ULICA MATICE HRVATSKE 11, 21204 DUGOPOLJE
LAG Zagorje-Sutla ZAGORSKA SELA Zagorska Sela 39, 49296 ZAGORSKA SELA
LAG Zapadna Slavonija NOVA GRADIŠKA M.A.Relkovića 9, 35400 NOVA GRADIŠKA
LAG Zeleni trokut LIPIK Marije Terezije 27, 34551 LIPIK
LAG ZRINSKA GORA - TUROPOLJE PETRINJA Trg dr. Franje Tuđmana 10/2, 44250 PETRINJA
LAGINJA j.d.o.o. ZAGREB Domagojeva 14, 10000 ZAGREB
Lakota d.o.o. BESTOVJE Zlatarska 11, 10437 BESTOVJE
LEADER mreža Hrvatske OZALJ Kurilovac 1, 47280 OZALJ
Ledinji pod d.o.o. KAMENMOST SEZ. F.Tuđmana 38, 21262 KAMENMOST SEZ.
LEGE ARTIS, obrt za poslovno savjetovanje, vl. Toni Budimir, Kučine, Podine 6 SOLIN Podine 6, 21210 SOLIN
Leo Prgomet GENERALSKI STOL Erdelj 67, 47262 GENERALSKI STOL
LEVANTADA d.o.o. RIJEKA Bulevar oslobođenja 24, 51000 RIJEKA
Link insurance Brokers d.o.o. ZAGREB Britanski trg12, 10000 ZAGREB
LIST LABS d.o.o. ZAGREB Palinovečka ulica 49, 10000 ZAGREB
Lokalna agencija za razvoj Vjeverica d.o.o. Drenovci DRENOVCI Vladimira Nazora 8, 32257 DRENOVCI
Lokalna akcijska grupa "Cetinska krajina" SINJ Put Petrovca 12, 21230 SINJ
Lokalna Akcijska Grupa "Izvor" LUDBREG Vladimira Nazora 1, 42230 LUDBREG
LOKALNA AKCIJSKA GRUPA FRANKOPAN OGULIN Ivane Brlić Mažuranić 8, 47300 OGULIN
Lokalna akcijska grupa Lika GOSPIĆ Budačka 12, Gospić, 53000 GOSPIĆ
Lokalna akcijska grupa Sjeverna Bilogora VELIKO TROJSTVO Braće Radić 28, 43226 VELIKO TROJSTVO
Lokalna razvojna agencija - Poduzetnički centar Garešnica d.o.o. GAREŠNICA Trg hrvatskih branitelja 10, 43280 GAREŠNICA
Lokalna razvojna agencija Pins d.o.o. SKRAD I.G.Kovačića 3, 51311 SKRAD
Lovački savez Međimurske županije ČAKOVEC Ljudevita Gaja 35, 40000 ČAKOVEC
Lovačko društvo Srnjak Donji Kraljevec-Goričan GORIČAN Dravska 51, 40324 GORIČAN
Ludbreški poduzetnički centar d.o.o. ZAGREB Trg Slobode 6, 10000 ZAGREB
malo selo d.o.o. LOPATINEC S. Vraza 16, 40311 LOPATINEC
Manjinska ženska udruga "Terem" BEDEKOVČINA S.Radića 1, lokal 28, 49221 BEDEKOVČINA
MANO Business Consulting LUKA Uska 12b, 10296 LUKA
Manuel Mesić KUTINA Andrije Hebranga 8 , 44320 KUTINA
Marija Tanocki VINKOVCI Dragutina Žanića-Karle 16, 32100 VINKOVCI
Marina, poljoprivredna zadruga MARINA Obala k. A. Stepinca 2, 21222 MARINA
Marinje zemlje d.o.o. VIS Milna 8, 21480 VIS
marinka franulovic VELA LUKA Obala 1 br.2, 20270 VELA LUKA
Mario Cvitković OZALJ Gornje Pokupje 16a, 47280 OZALJ
MARKETING CLUB ZAGREB RADNIČKA CESTA 39, 10000 ZAGREB
Marko Jerković Norin opg KULA NORINSKA Neretvanska cesta 34, 20341 KULA NORINSKA
Maslina i vino POLAČA Polaća 61, 23423 POLAČA
Matija Lacković DUBRAVA Zetkan 41a, 10342 DUBRAVA
Međunarodni institut za razvoj otoka MIRO OREBIĆ Obala pomoraca 78, 20250 OREBIĆ
Miholjački poduzetnički centar Lokalna razvojna agencija d.o.o. DONJI MIHOLJAC Trg Ante Starčevića 1, 31540 DONJI MIHOLJAC
Milan Borojevic DVOR Trgovi 26, 44440 DVOR
Ministarstvo poljoprivrede ZAGREB-SLOBOŠTINA Bani 110, Buzin, 10010 ZAGREB-SLOBOŠTINA
Mira Kovač/Centar za razvoj Brodsko-posavske županije SLAVONSKI BROD Trg pobjede 26 a, 35000 SLAVONSKI BROD
Mirjana Atalić OTOČAC S. Radica 89a, 53220 OTOČAC
MIROSLAV ŠTEFANAC GARČIN Josipa Kozarca, 6, 35212 GARČIN
Miroslav Tomašec ZAPREŠIĆ Jablanovec, Stubička 296, 10290 ZAPREŠIĆ
Mislav Savić/ENAS SLAVONSKI BROD Andrija Hebrang 8/19, 35000 SLAVONSKI BROD
Mladen Mance VRBOVSKO Pilanska ulica 6, 51326 VRBOVSKO
Modro zelena zadruga KULA NORINSKA Neretvanska cesta 34, 20341 KULA NORINSKA
moj gruntek d.o.o. ČAZMA Voćarska 9, 43240 ČAZMA
Mokalo d.o.o. OREBIĆ Zrinsko frankopanska 19, 20250 OREBIĆ
Moris Popović ROVINJ (ROVIGNO) Ulica Riccarda Daveggie 20, 52210 ROVINJ (ROVIGNO)
Mreža savjetodanih službi Jugoistočne Europe ZAGREB-SLOBOŠTINA Buzin,Bani110, 10010 ZAGREB-SLOBOŠTINA
Mreža za održivi razvoj Hrvatske GOSPIĆ Budačka 12, 53000 GOSPIĆ
Mreža znanja d.o.o. ZAGREB Makančeva 16, 10000 ZAGREB
MUCKO j.d.o.o. VARAŽDIN Zagrebačka 58, 42000 VARAŽDIN
Nacionalna veletržnica d.d. ZAGREB Kačićeva 9/3, 10000 ZAGREB
Nada Tanković PETRINJA Franca Wagnera 25, 44250 PETRINJA
Naklada Val RIJEKA Ivana Zajca 20, 51000 RIJEKA
Nataša Puhelek Puština - Ministarstvo poljoprivrede ZAGREB ulica grada Vukovara 78, 10000 ZAGREB
NEP-054, obrt za suluge savjetovanja, vl. Luka Matić OSIJEK Gornjodravska obala 93, 31000 OSIJEK
Neven Vujnović OGULIN Josipa bana Jelačića 3b, 47300 OGULIN
Next Level, obrt za poslovno savjetovanje BABINA GREDA Vladimira Nazora 48, 32276 BABINA GREDA
NIMAX ZAGREB-DUBRAVA Dotrščinska 16, 10040 ZAGREB-DUBRAVA
NOVI PROJEKT, vl. Domagoj FilipoviĆ GLINA Trg Petra Krešimira IV 11, 44400 GLINA
Obiteljsko gospodarstvo Francišković ZAGREB Begovo Razdolje 13/d, 10000 ZAGREB
Obrt AgRuLogic MATULJI Mihelići 2A, 51211 MATULJI
Obrt GastroGar vl. Danijela Crnjak Andri GAREŠNICA Kapelica 36, 43280 GAREŠNICA
OBRT ZA PROIZVODNJU VOĆA I POVRĆA FANTASIA OPUZEN BANA J. JELAČIĆA 54, 20355 OPUZEN
ODRAZ-Održivi razvoj zajednice ZAGREB Ljudevita Posavskog 2, 10000 ZAGREB
Omega food industries j.d.o.o. (e-selo.hr) PULA (POLA) Vukovarska 9, 52100 PULA (POLA)
Općina Barilović BARILOVIĆ Barilović 91, 47252 BARILOVIĆ
Općina Bebrina BEBRINA Bebrina 83, 35254 BEBRINA
Općina Blato BLATO Trg Franje Tuđmana 4, 20271 BLATO
Općina Borovo BOROVO Glavna 3, 32227 BOROVO
Općina Brodski Stupnik BRODSKI STUPNIK Stjepana Radića 117, 35253 BRODSKI STUPNIK
Općina Čeminac ČEMINAC Matije Gupca 1, 31325 ČEMINAC
Općina Cestica CESTICA Dravska 1a, 42208 CESTICA
Općina Darda DARDA Sv. Ivana Krstitelja 89, 31326 DARDA
Općina Donji Lapac DONJI LAPAC Trg Nikole Tesle 6, 53250 DONJI LAPAC
Općina Drenovci BOŠNJACI Toljani 1, 32275 BOŠNJACI
Općina Garčin GARČIN Kralja Tomislava 92, 35212 GARČIN
Općina Jakovlje JAKOVLJE Ulica Adele Sixta 2, 10297 JAKOVLJE
Općina Kneževi Vinogradi KNEŽEVI VINOGRADI Hrvatske republike 3, 31309 KNEŽEVI VINOGRADI
Općina Koprivnički Bregi ZAGREB Kralja Tomislava 2, 10000 ZAGREB
Općina Kraljevec na Sutli KRALJEVEC NA SUTLI Kraljevec na Sutli 132, 49294 KRALJEVEC NA SUTLI
Općina Kršan KRŠAN Blaškovići 12, 52232 KRŠAN
Općina Lekenik LEKENIK Zagrebačka 44, 44272 LEKENIK
Općina Majur HRVATSKA KOSTAJNICA Kolodvorska 5, Majur, 44430 HRVATSKA KOSTAJNICA
Općina Mala Subotica MALA SUBOTICA Glavna 29a, 40321 MALA SUBOTICA
Općina Mali Bukovec MALI BUKOVEC M. P. Miškine 14, 42231 MALI BUKOVEC
Općina Marija Gorica MARIJA GORICA Gorička 18/a, 10299 MARIJA GORICA
Općina Markušica MARKUŠICA V.Karadžića br. 3, 32213 MARKUŠICA
Općina Negoslavci NEGOSLAVCI Vukovarska 7, 32239 NEGOSLAVCI
Općina Novo Virje NOVO VIRJE Trg Vladimira Jagarnica 5, 48355 NOVO VIRJE
OPĆINA NUŠTAR NUŠTAR TRG DR. FRANJE TUĐMANA 1, 32221 NUŠTAR
Općina Petrijevci PETRIJEVCI Republike 114, 31208 PETRIJEVCI
Općina Pitomača PITOMAČA Ljudevita Gaja 26/1, 33405 PITOMAČA
Općina Podgora PODGORA A. K. Miošića 2, 21327 PODGORA
Općina Podgorač PODGORAČ Trg P. Pejačevića 2, 31433 PODGORAČ
Općina Poličnik POLIČNIK Franje Tuđmana 62, 23241 POLIČNIK
Općina Slavonski Šamac SLAVONSKI ŠAMAC Kralja Zvonimira 63, 35220 SLAVONSKI ŠAMAC
OPĆINA ŠODOLOVCI LASLOVO (SZENTLÁSZLÓ) IVE ANDRIĆA 3,, 31214 LASLOVO (SZENTLÁSZLÓ)
Općina Štitar ŠTITAR Strossmayera 36, 32274 ŠTITAR
Općina Sveta Marija SVETA MARIJA Trg bana Jelačića 1, 40326 SVETA MARIJA
Općina Udbina ZAGREB Stjepana Radića 6, 10000 ZAGREB
Općina Veliko Trojstvo VELIKO TROJSTVO Braće Radić 28, 43226 VELIKO TROJSTVO
Općina Viškovo VIŠKOVO Vozišće 3, 51216 VIŠKOVO
Općina Vrpolje VRPOLJE Trg dr. Franje Tuđmana 1, 35210 VRPOLJE
Općina Vrsi VRSI Ulica Dr.Franje Tuđmana 6, 23235 VRSI
Općina Zažablje MLINIŠTE Mlinište 24, 20353 MLINIŠTE
OPG GOSPIĆ Lički Novi, 47, 53000 GOSPIĆ
OPG „Prunus domestica“ Marija Janeš GEROVO Podplanica 11, 51304 GEROVO
Opg A.Vukušić METKOVIĆ Ante Starčevića 8 Metković, 20350 METKOVIĆ
OPG Amalka Vukelić TURČIN Pri gori 7, 42204 TURČIN
OPG Andreja Malnar ČABAR Gorači, Majer 14, 51306 ČABAR
OPG Ardalić Gojko SKRADIN Bribir 154, 22222 SKRADIN
OPG ARNAUT PERO METKOVIĆ LOVRE MATIĆA 20, 20350 METKOVIĆ
OPG Baka Olga LOBOR Vojnovec Loborski 163, 49253 LOBOR
Opg Balja GAREŠNICA A. L. Dade Br 8 , 43280 GAREŠNICA
OPG Bašić Vesna ČEPIN Omladinska 65, Livana, 31431 ČEPIN
OPG Biomara KRIŽEVCI Bukovina 2, 48260 KRIŽEVCI
OPG Biserka Cerovski ROKOVCI ANDRIJAŠEVCI Matije Gupca 160, 32271 ROKOVCI ANDRIJAŠEVCI
OPG BOGUNOVIĆ KSENIJA PLOČE TRG KRALJA TOMISLAVA 1, 20340 PLOČE
OPG BOKAN BOGDAN SRB Zadarska ulica 81, 23445 SRB
OPG Borović Jovica KNIN Borovići 13, 22300 KNIN
OPG Borovnica FUŽINE Belo selo 25a, 51322 FUŽINE
OPG BURĐELEZ MARINKO OPUZEN POSREDNICA 2/1, 20355 OPUZEN
OPG CIBAN Vl. IRENA FUNČIĆ JASTREBARSKO Pavlovčani 15e, 10450 JASTREBARSKO
OPG Cindrić Saša STARO PETROVO SELO Andrije Hebranga 15, 35420 STARO PETROVO SELO
OPG DADIĆ IVICA OPUZEN ZAGREBAČKA 6, 20355 OPUZEN
OPG Damir Lović GARČIN Sapci 35, 35212 GARČIN
OPG Dario Geto LUG (LASKÓ) Š Petefija 29, 31328 LUG (LASKÓ)
OPG Dario Pocedulic VARAŽDIN Varazdinska 67, 42000 VARAŽDIN
Opg Darko Vukušić OTRIĆ SEOCI Otric-Seoci 18, 20342 OTRIĆ SEOCI
OPG DUBRAVA,MIRO BEZEK PUTNIKOVIĆ Donja Dubrava 23, 20248 PUTNIKOVIĆ
OPG Dubravko Mikić TRNAVA Zlatarevac 12, 31411 TRNAVA
OPG Džakula SUNJA Sjeverovac 23, 44210 SUNJA
OPG FRANIĆ MIJO OPUZEN IVANA GUNDULIĆA 8, 20355 OPUZEN
OPG Glavačević Vesna GUNDINCI Beravci 63, 35222 GUNDINCI
OPG GLAVOR BERISLAV JANJINA Luka - Sutvid 10, 20246 JANJINA
OPG Gregurević JANJINA , 20246 JANJINA
OPG Igor Majer NOVA KAPELA Kralja Tommislava 96, 35410 NOVA KAPELA
OPG Ivan Vlainić PERUŠIĆ Prvan Selo 50, 53202 PERUŠIĆ
OPG IVANA PAVIČIĆ GRUBIŠNO POLJE LIPOVAC 38, 43290 GRUBIŠNO POLJE
Opg Ivančica Kudlek PETRINJA Nebojan 30D , 44250 PETRINJA
OPG Ivić Hrvoje VOĐINCI J.J. Strossmayera 5,, 32283 VOĐINCI
OPG Ivo Mujo GRUDA Lovorno 11 , 20215 GRUDA
OPG JAKOPOVIĆ NOVI MAROF PAKA 26, 42220 NOVI MAROF
OPG Jakšetić Maja DRAŽ Gajić planina 91 , 31305 DRAŽ
Opg Jerko Curin GDINJ Gdinj 359, 21467 GDINJ
OPG Josip Cvenic VALPOVO Ive Lole Ribara 45, Valpovo, 31550 VALPOVO
OPG Jozić Dario NIJEMCI Braće Radić 114 , 32245 NIJEMCI
OPG Juraj Juričić OGULIN Šušnjevo selo 377A, Josipdol, 47300 OGULIN
OPG KAPOVIĆ DARIO OPUZEN MANDARINSKA 13, 20355 OPUZEN
OPG Krešimir Borovec TRNOVEC BARTOLOVEČKI Zbelava, Varaždinska 12, 42202 TRNOVEC BARTOLOVEČKI
OPG Kristina Sedlaček JAKŠIĆ Osječka 70b, 34308 JAKŠIĆ
OPG KUKOČ IVANA GROHOTE PODKUĆA 19, 21430 GROHOTE
OPG LADAN DAVID BADLJEVINA Kralja Tomislava 29 , 34552 BADLJEVINA
OPG Ledinski Željko ZAGREB Nova cesta 130, 10000 ZAGREB
OPG Ležaić Saša KISTANJE Đevrske 75, 22305 KISTANJE
OPG Ljubica Šolić KRNJAK D. Budački 21 b, 47242 KRNJAK
OPG MARIĆ IVICA OPUZEN JASENSKA 55, 20355 OPUZEN
OPG Marijan Burić KAPTOL Ramanovci 1b, 34334 KAPTOL
OPG MARIJANA VIDIĆ POLETO GORNJI BOGIĆEVCI RATKOVAC 83, 35429 GORNJI BOGIĆEVCI
OPG Mario Komarčević ŠARENGRAD Zagrebačka 9, 32234 ŠARENGRAD
OPG MARIO SKOKIĆ OTOK GRADINCI, 32252 OTOK
OPG MARKOVIĆ KOPRIVNICA Duga ulica, 32, 48000 KOPRIVNICA
OPG Matko Cibilić OREBIĆ A G Matoša 20, 20250 OREBIĆ
OPG Mijo Domitrović SISAK N.Š.Zrinski 20/I, 44000 SISAK
OPG Milan Pribičević DVOR Rudeži 1, 44440 DVOR
Opg Mirko Ljubičić PODSTRANA Podčelina 43 , 21312 PODSTRANA
OPG NEBOJŠA JERKOVIĆ KULA NORINSKA NERETVANSKA CESTA 34, KULA NORINSKA, 20341 KULA NORINSKA
OPG Nedo, Nedo Levanat PUTNIKOVIĆ Prisoje 21, 20248 PUTNIKOVIĆ
OPG NIKO, Zdenko Perić PUTNIKOVIĆ Gornja Dubrava 3, 20248 PUTNIKOVIĆ
OPG Odribožić HRVATSKA KOSTAJNICA Svinica 94, 44430 HRVATSKA KOSTAJNICA
OPG OSTOJIĆ TOMO PLOČE Skakala 16- Peračko blato, 20340 PLOČE
OPG PERČIĆ, TONI PERČIĆ BUZET Erkovčići, Marči breg 20, 52420 BUZET
OPG Postolić, Ivan Milas ZMIJAVCI Kujundžušin put 10, 21266 ZMIJAVCI
OPG Predrag Livak POŽEGA Dr. V. Mačeka 7, 34000 POŽEGA
OPG PROVIĆ ANTE OPUZEN STANKA PARMAĆA 12/1, 20355 OPUZEN
OPG RAĐENOVIĆ SIMO SRB Kruškovača 54, 23445 SRB
OPG ROBERT POTURICA KARLOVAC TURAN 36, 47000 KARLOVAC
OPG Rosa Petalis ZAGREB Rapska, 26/1, 10000 ZAGREB
OPG Rusković Toni PUTNIKOVIĆ Ruskovići 1, 20248 PUTNIKOVIĆ
opg ružica krišto BENKOVAC donje Biljane , 23420 BENKOVAC
OPG Šebrek DRAGANIĆ Bencetići 28b, 47201 DRAGANIĆ
OPG Sikavica KOPRIVNICA Miroslava Krleže 59a, 48000 KOPRIVNICA
OPG SKOKIĆ, VL.NIVES SKOKIĆ OTOK GRADINCI 53, 32252 OTOK
OPG soparnik.eu TUGARE Put Čažina doca 1, 21252 TUGARE
OPG Sršan SELNICA Bukovec 71, 40314 SELNICA
Opg Štefanec MARUŠEVEC Selnik 79, 42243 MARUŠEVEC
OPG Svemir Kos BREZOVICA Gornjodemerska 39, 10257 BREZOVICA
OPG TANKOSIĆ DARKO SRB Dugopolje 11, 23445 SRB
OPG TATJANA HAŽIĆ SVETI MARTIN NA MURI JUROVČAK 72, 40313 SVETI MARTIN NA MURI
OPG Tomašević Dejan DVOR Šegestin 9, 44440 DVOR
OPG Tomica Mance KARLOVAC Naselje Marka Marulića 6, 47000 KARLOVAC
OPG Tonći Rabušić ŽULJANA Donja Dubrava 19, 20247 ŽULJANA
OPG TOTIĆ IVAN VRLIKA MAOVICE 2, 21236 VRLIKA
OPG Turkalj Alan ČAČINCI Mlinska 18, 33514 ČAČINCI
OPG Valter Saganić MARTINŠČICA Martinščica 5/a, 51556 MARTINŠČICA
OPG Veić Nataša LEPOGLAVA Vulišinec 14, 42250 LEPOGLAVA
OPG Virag MALI BUKOVEC Novo SeloPodravsko 62, 42231 MALI BUKOVEC
OPG VIŠTICA ANTE OPUZEN PODGRADINA 44, 20355 OPUZEN
OPG Vojnović Jelena KISTANJE Đevrske 104, 22305 KISTANJE
OPG Žabić Matija GAREŠNICA Kapelica 101, 43280 GAREŠNICA
OPG ZMIJAREVIĆ, GORANA ZMIJAREVIĆ PLOČE STABLINSKA 14, 20340 PLOČE
OPG Zoran Simić DVOR Donji Javoranj 38, 44440 DVOR
OPG ŽURONJA, MARIJO-IVO ĐURAČIĆ PUTNIKOVIĆ Putnikovići 17A, 20248 PUTNIKOVIĆ
Organizatori bez granica ZAGREB Loznica 9, 10000 ZAGREB
Oriovačka razvojna agencija d.o.o. za izradu razvojnih i strateških projekata ORIOVAC Trg hrvatskog preporoda 1, 35250 ORIOVAC
OSJEČKI LIST d.o.o. OSIJEK Hrvatske Republike 20, 31000 OSIJEK
OSJEČKO-BARANJSKA ŽUPANIJA OSIJEK Trg Ante Starčevića 2, 31000 OSIJEK
OTRA d.o.o. CRES Creskog statuta 15, 51557 CRES
Ozren Harlović ZAGREB Maksimirska cesta 1, 10000 ZAGREB
Papuk Našice d.o.o. NAŠICE Kolodvorska 1, 31500 NAŠICE
Particula Group d.o.o. RIJEKA Ivana Filipovića 4, 51000 RIJEKA
Partus plus d.o.o. ZAGREB Vlade Gotovca 3, 10000 ZAGREB
PATRIOT braniteljska socijalno -radna zadruga HRVACE Dabar 51, 21233 HRVACE
PAVELIĆ PROIZVODNJA D.O.O. ZAGREB 4. VRBIK 4, 10000 ZAGREB
PAVICHLAND d.o.o. SLUNJ Mjesto Primišlje 33f, 47240 SLUNJ
Pavlomir NOVI VINODOLSKI Pavlomir 2, 51250 NOVI VINODOLSKI
Pčelarsko društvo Ludbreg LUDBREG Trg Sv. Trojstva 16/2, 42230 LUDBREG
Pčelarstvo online VARAŽDIN Marije Vidović 13, 42000 VARAŽDIN
PLANINA braniteljska zadruga za poljoprivredu TRILJ Bana J. Jelačića 46., 21240 TRILJ
PLANT TEAM j.d.o.o. VRLIKA Vinalić 93A, 21236 VRLIKA
Poduzetnički centar Scala d.o.o. SPLIT Smiljanićeva 2, 21000 SPLIT
Poduzetnički centar Sinj SINJ Vrlička 41, 21230 SINJ
Poduzetnički centar Zagrebačke županije d.o.o. ZAGREB Ul. Grada Vukovara 72, 10000 ZAGREB
PODUZETNIČKI INKUBATOR POREČ POREČ (PARENZO) OBALA MARŠALA TITA 5, 52440 POREČ (PARENZO)
PODUZETNIČKI INKUBATOR VPŽ d.o.o. VIROVITICA Ulica Poduzetnička zona II/18, izdvojeni ured Augusta Šenoe 1, 33000 VIROVITICA
Poduzetničko-razvojni centar općine Erdut lokalna razvojna agencija d.o.o. DALJ Bana Josipa Jelačića 1, 31226 DALJ
Pokret Otoka STOMORSKA SEZ. Sv Nikole 38, 21432 STOMORSKA SEZ.
Poljoprivredna braniteljska zadruga LINTAR KAŠTEL SUĆURAC Franje Tuđmana 45, 21212 KAŠTEL SUĆURAC
Poljoprivredna braniteljska zadruga SVILAJA VRLIKA Petrova 1., 21236 VRLIKA
Poljoprivredna zadruga Otok Krk KRK Trg bana J. Jelačića 5, 51500 KRK
Poljoprivredna zadruga RIT, Lug, Baranja LUG (LASKÓ) Šandora Petefija 52, 31328 LUG (LASKÓ)
Poljoprivredna zadruga RIT, Lug, Baranja LUG (LASKÓ) Šandora Petefija 52, 31328 LUG (LASKÓ)
Poljoprivredni obrt Vanjek GRUBIŠNO POLJE 4. studenoga 1991. br 1b, 43290 GRUBIŠNO POLJE
Poljoprivredno-prijevoznički obrt "RAVE", vl. Vedran Raić HERCEGOVAC Stjepana Radića 5, 43284 HERCEGOVAC
PORA Regionalna razvojna agencija Koprivničko-križevačke županije KOPRIVNICA Florijanski trg 4, 48000 KOPRIVNICA
Posjeti Ilok ILOK Stjepana Radića 153, 32236 ILOK
Poslovni biro PBIRO d.o.o. RIJEKA Put Bože Felkera 33, 51000 RIJEKA
Potezvizija d.o.o. ZAGREB Hrv.branitelja 16a, 10000 ZAGREB
Pozitiva Samobor SAMOBOR Vrhovčaka 61, 10430 SAMOBOR
Prehrambeno-biotehnološki fakultet ZAGREB Pierottijeva 6, 10000 ZAGREB
PRO MILK d.o.o. RAKOVICA Grabovac 216 A, 47245 RAKOVICA
Proizvodno uslužna zadruga SVETI IVAN BLACE Lazetina 7, 20357 BLACE
Purić d.o.o. SAMOBOR Andrije Hebranga 54, 10430 SAMOBOR
Pustara Višnjica d.o.o. SLATINA Višnjica bb, 33520 SLATINA
PUTNIKOVIĆ, poljoprivredna zadruga PUTNIKOVIĆ Putnikovići 7, 20248 PUTNIKOVIĆ
Rakun d.o.o. SISAK-CAPRAG Gornje Komarevo 151,, 44010 SISAK-CAPRAG
Razvojna agencija AGRO ustanova za razvoj grada GRUBIŠNO POLJE Ivana Nepomuka Jemeršića 37D, 43290 GRUBIŠNO POLJE
Razvojna agencija Daruvar DARUVAR Trg kralja Tomislava, 14, 43500 DARUVAR
Razvojna agencija Grada Ploča PLORA d.o.o. PLOČE Trg kralja Tomislava 23, 20340 PLOČE
Razvojna agencija Ličko-senjske županije - Lira GOSPIĆ Budačka 12, 53000 GOSPIĆ
RAZVOJNA AGENCIJA OPĆINE GRAČAC GRAČAC NIKOLE TESLE 37, 23440 GRAČAC
Razvojna agencija Srce istre PAZIN Družba Sv. Ćirila i Metoda 10, 52000 PAZIN
Razvojna agencija Vukovarsko-srijemske županije VINKOVCI Antuna Akšamovića 31, 32100 VINKOVCI
Razvojni centar Ličko-senjske županije GOSPIĆ Pazariška 36, 53000 GOSPIĆ
Reducos Software j.d.o.o. (Plodovi.hr) OSIJEK Sjenjak 39, 31000 OSIJEK
Regionalna veletržnica Rijeka Matulji d.d. MATULJI Jušići 69C, 51211 MATULJI
Regionalni centar za investicije - Međimurje d.o.o. ČAKOVEC Josipa Bana Jelačića 22, 40000 ČAKOVEC
Remetinec Solutions jdoo ZAGREB-SUSEDGRAD Matije Divkovića 7, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
Revent Smart d.o.o. ZAGREB Ulica majstora Radonje 14, 10000 ZAGREB
RK MALO MORE KLEK Komarna 12, 20356 KLEK
Ruralna Otočna Grupa-Muzej ovčarstva CRES Šet.20.travnja 1, 51557 CRES
Ruralni poduzetnički inkubator Krka Kistanje KISTANJE Franje Tuđmana 106A (Inkubator), 22305 KISTANJE
Salers j.d.o.o. SRB Dugopolje 11, 23445 SRB
Saša PAKRAC Frankopanska 39, 34550 PAKRAC
Savez udruga hrvatskih uzgajivača Holstein goveda (SUHUH) ĐAKOVO Vladimira Nazora 1, 31400 ĐAKOVO
Scala d.o.o. SPLIT Smiljanićeva 2, 21000 SPLIT
SENthe KUTINA Donji Brinjani 14, Brinjani, 44320 KUTINA
SI-MO-RA d.o.o. SISAK Rimska 28, 44000 SISAK
Šibenski list d.o.o. ŠIBENIK Petra Grubišića 3/3, 22000 ŠIBENIK
ŠIBENSKO-KNINSKA ŽUPANIJA ŠIBENIK Trg Pavla Šubića I br 2, 22000 ŠIBENIK
SKA MONT jdoo KARLOVAC TRG PETRA SVAČIĆA 3, 47000 KARLOVAC
Škokić d.o.o. KAŠTEL SUĆURAC Put Strinje 68, 21212 KAŠTEL SUĆURAC
Slavonsko voće BIZOVAC K. A. Stepinca 100 A, 31222 BIZOVAC
SLink OSIJEK Franje Krežme 14, 31000 OSIJEK
SMARTER d.o.o. ZAGREB Radnička cesta 39 , 10000 ZAGREB
SpartiuM Consulting ZAGREB Dragutina Albrechta 26, 10000 ZAGREB
Športsko ribolovno društvo ,,Šaran ,,Proložac DONJI PROLOŽAC Trg Franje Tuđmana 1, 21264 DONJI PROLOŽAC
ŠPORTSKO RONILAČKO EKOLOŠKI KLUB DELTA 5 METKOVIĆ Antuna Gustava Matoša br. 1, 20350 METKOVIĆ
Strnka j.d.o.o. KOPRIVNICA Borovljani 80, 48000 KOPRIVNICA
SUNCOKRET-Centar za razvoj zajednice ZAGREB Trg Franje Tuđmana 4, 10000 ZAGREB
Superna d.o.o. ČAKOVEC Radnička 15 Savska Ves, 40000 ČAKOVEC
SVEUČILIŠTE SJEVER KOPRIVNICA TRG DR. ŽARKA DOLINARA 1, 48000 KOPRIVNICA
Sveučilište u Splitu, Ekonomski fakultet SPLIT Cvite Fiskovića 5, 21000 SPLIT
Sveučilište u Zagrebu Agronomski fakultet ZAGREB Svetošimunska cesta 25, 10000 ZAGREB
Sveučilište u Zagrebu Prirodoslovno-matematički fakultet ZAGREB Horvatovac 102a, 10000 ZAGREB
TADEMA, obrt za nakladništvo i trgovinu, vl. Tajana Ištvanić, ZAGREB-DUBRAVA 1 Poljanice 8 , 10040 ZAGREB-DUBRAVA
Teo Šantić SUPETAR Porat 27, 21400 SUPETAR
TERA TEHNOPOLIS d.o.o. OSIJEK Trg Ljudevita Gaja 6, 31000 OSIJEK
TERRA CONSULTING j.d.o.o. ZAGREB NOVA CESTA 5, 10000 ZAGREB
Terra fertile d.o.o. ZAGREB Kraljevec II 29, 10000 ZAGREB
Terra Marascae ŠESTANOVAC Rubići bb, 21250 ŠESTANOVAC
Terra projekti d.o.o. OSIJEK Žumberačka 22, 31000 OSIJEK
TEST član ZAGREB Test 2, 10000 ZAGREB
Tijana Trako Poljak ZAGREB Katedra za socijalnu ekologiju, Odsjek za sociologiju, Filozofski fakultet Zagreb, Ivana Lučića 3, 10000 ZAGREB
Tomislav Vidakovic FERIČANCI Vinogradska 52, 31512 FERIČANCI
Toni Vojković VIS Trg 30. svibnja 1992. god. br.2, 21480 VIS
Toplice Sveti Martin d.d. SVETI MARTIN NA MURI Izvorska 3, 40313 SVETI MARTIN NA MURI
TORA d.o.o. SPLIT Gundulićeva 26a, 21000 SPLIT
Trgonom d.o.o. NOVI MAROF Varaždinska 13, 42220 NOVI MAROF
Trin j.d.o.o. NIJEMCI Kralja Tomislava 26, 32245 NIJEMCI
Turistička zajednica "Savsko-sutlanska dolina i brigi" PRIGORJE BRDOVEČKO Ilije Gregorića 13, Brdovec, 10291 PRIGORJE BRDOVEČKO
Turistička zajednica Brodsko - posavske županije SLAVONSKI BROD Trg Pobjede 26A, 35000 SLAVONSKI BROD
Turistička zajednica Općine Štrigova ŠTRIGOVA Štrigova 103, 40312 ŠTRIGOVA
UDRGA K7 KLEK STOLOVI 2, STOLOVI RAVNO, 20356 KLEK
UDRUGA "GVOZDANSKO" DVOR Gvozdansko 80, Gvozdansko, 44440 DVOR
Udruga "Život nema cijenu" PRIMOŠTEN Zagrebačka 8, 22202 PRIMOŠTEN
Udruga 4 elementa DVOR Donji Javoranj 38, 44440 DVOR
Udruga agro-turistički klaster Lepoglava LEPOGLAVA Hrvatskih pavlina 7, 42250 LEPOGLAVA
Udruga Agroturizam Konavle GRUDA Gruda bb, 20215 GRUDA
UDRUGA BIOFILA HRVATSKE JAKOVLJE Toplička 124, 10297 JAKOVLJE
Udruga BIOM ZAGREB Čazmanska 2, 10000 ZAGREB
Udruga Blue Nova OSIJEK Kolodvorska 139, 31000 OSIJEK
Udruga cvjećara Ludbreške regije LUDBREG Frankopanska 63, 42230 LUDBREG
UDRUGA DALMATINSKIH ULJARA VODICE IVANA GUNDULIĆA 25, 22211 VODICE
UDRUGA DOBRA METKOVIĆ Ante Starčevića 12., 20350 METKOVIĆ
Udruga EKOBRAZ ZAGREB Habdelićeva 1, 10000 ZAGREB
Udruga Inovativni projekti RIJEKA Kampanja 21, 51000 RIJEKA
Udruga konzultanata za ruralni razvoj- UKRRA POREČ (PARENZO) Vukovarska 19, 52440 POREČ (PARENZO)
Udruga ljubitelja božura Zagreb ZAGREB Nova cesta 130, 10000 ZAGREB
Udruga MORNARIS JASTREBARSKO Ante i Davida Starčevića 33, 10450 JASTREBARSKO
Udruga Murtila OKRUG GORNJI Put diruna 36, Okrug Gornji, 21223 OKRUG GORNJI
Udruga obiteljskih poljoprivrednih gospodarstava Život KUTJEVO Kamenjača 5, 34340 KUTJEVO
Udruga PLANTaža OSIJEK Savska 84 , 31000 OSIJEK
Udruga Pramenka CRES Orlec 4, 51557 CRES
UDRUGA PROIZVOĐAČA EKOLOŠKIH PROIZVODA KARLOVAČKE ŽUPANIJE KARLOVAC Haulikova 14, 47000 KARLOVAC
Udruga ruralnog turizma Hrvatske IVANIĆ GRAD Omladinska 24, 10310 IVANIĆ GRAD
UDRUGA SALERS CROATIA DUBRAVA STARA KAPELA 29A, 10342 DUBRAVA
Udruga uzgajivača buše GOSPIĆ Kaniška 55, 53000 GOSPIĆ
Udruga uzgajivača crne slavonske svinje Osječko-baranjske županije ĐAKOVO Kralja Tomislava 6a, 31400 ĐAKOVO
Udruga uzgajivača konja hrvatskog posavca Vranac, Samobor SAMOBOR Bobovica 26, 10430 SAMOBOR
Udruga Vestigium ZAGREB Grančarska 2a, 10000 ZAGREB
Udruga vinara i vinogradara Bregovita Hrvatska ZAGREB ROOSEVELTOV TRG 2, 10000 ZAGREB
Udruga vinogradara Baranje Zmajevac ZMAJEVAC (VÖRÖSMART) Maršala Tita 140, 31307 ZMAJEVAC (VÖRÖSMART)
Udruga Vlajter-ego Benkovac BENKOVAC Ivana Meštrovića 8, 23420 BENKOVAC
Udruga za promicanje ekološke proizvodnje hrane, zaštite okoliša i održivog razvoja „Eko-Zadar" ZADAR Špire Brusine 12, 23000 ZADAR
Udruga za unapređenje, zaštitu i promicanje ruralnih područja "LEDERA" NOVA GRADIŠKA Gundulićeva 4/I, 35400 NOVA GRADIŠKA
Udruga za zaštitu okoliša Hippocampus BIOGRAD NA MORU Zadarska 62 d, 23210 BIOGRAD NA MORU
Udruga Zdravi pinklec ZAGREB-SUSEDGRAD Mahatma Gandhija 3, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
Udruga žena Woman / Žena DRNIŠ Postolarska 3, 22320 DRNIŠ
UDRUGA ZLATNA ŠAJBA SAMOBOR PERKOVČEVA 18, 10430 SAMOBOR
UZOR - Udruga za Odrzivi razvoj i moderne tehnologije ZAGREB Zagreb, 10000 ZAGREB
UZORNE HRVATSKE SEOSKE ŽENE KRAVARSKO CEKOVIĆI 26, 10413 KRAVARSKO
Valentina Hažić / Agrotina, obrt za poslovno savjetovanje i usluge SVETI MARTIN NA MURI Jurovčak 72, 40313 SVETI MARTIN NA MURI
Veleučilište u Karlovcu KARLOVAC Trg Josipa Juraja Strosmayera 9, 47000 KARLOVAC
Veleučilište u Križevcima KRIŽEVCI Milislava Demerca 1, Križevci, 48260 KRIŽEVCI
Veni Marinković KOMIŽA Don Mihovila Pavlinovića 8, 21485 KOMIŽA
Vesela Motika d.o.o. ZAGREB Martćeva 67, 10000 ZAGREB
Veterinarska ambulanta Kravarščan d.o.o. VIROVITICA Stanka Ilića 20, 33000 VIROVITICA
VIDRA-Agencija za regionalni razvoj Virovitičko-podravske županije VIROVITICA Augusta Šenoe 1, 33000 VIROVITICA
Vinski dvori d.o.o. TROGIR Put Cumbrijana 2, 21220 TROGIR
Virovitičko- podravska županija VIROVITICA Trg Ljudevita Patačića 1, 33000 VIROVITICA
VIŠNJA KLJAJIĆ SESVETE BJELOVARSKA 3, 10360 SESVETE
Visočica Komunalac d.o.o. DONJI LAPAC Udbinska cesta 2, 53250 DONJI LAPAC
Vladimir Šinko / Turistička zajednica "Savsko-sutlanska dolina i brigi" PRIGORJE BRDOVEČKO Ilije Gregorića 13, 10291 PRIGORJE BRDOVEČKO
Voćarski krug, obrt za savjetovanje u poljoprivredi BEKTEŽ Bektež, 24, 34343 BEKTEŽ
Volujak d.o.o. KOMIŽA Gurnji put 8, 21485 KOMIŽA
VRH - poduzetnički inkubator d.o.o. ZAGREB Slovenska 21, 10000 ZAGREB
Zadarska županija ZADAR Božidara Petranovića 8, 23000 ZADAR
Zadruga BISAGE za poljoprivredu i turizam TRILJ Bana Jelačića 51 A, 21240 TRILJ
Zadruga eko narona METKOVIĆ Ulica Petra Zoranića 30, 20350 METKOVIĆ
Zadruga Mali luster SPLIT Peričičićeva 20, 21000 SPLIT
Zadruga REŠTA za poljoprivredu i turizam TRILJ Ante Starčevića 49., 21240 TRILJ
Zadruga za etično financiranje ZAGREB Radnička cesta 52/R2, 10000 ZAGREB
Zadruga ZIMA RUNOVIĆ Runović 222/A, 21261 RUNOVIĆ
ZADRUŽNI SAVEZ DALMACIJE SPLIT Kamila Tončića 4, 21000 SPLIT
Zagorska razvojna agencija KRAPINA Frana Galovića 1b, 49000 KRAPINA
Zagorska Razvojna Agencija d.o.o. KRAPINA F.Galovića 1b, 49000 KRAPINA
Zagrebačka županija ZAGREB Vukovarska 72/V, 10000 ZAGREB
Zagrebački maslinarski institut ZAGREB Bohinjska ulica 1, 10000 ZAGREB
Zajednica braniteljskih zadruga SPLIT Ruđera Boškovića 24, 21000 SPLIT
ZAJEDNICA BRANITELJSKIH ZADRUGA ZAGREB SELSKA CESTA 119, 10000 ZAGREB
ZD sistemi ORLE Obred 2, 10411 ORLE
Zelena energetska zadruga ZAGREB Bukovačka cesta 110, 10000 ZAGREB
ZELENA GRANA d.o.o. VIROVITICA Zagrebačka 20, 33000 VIROVITICA
Zelena mreža aktivističkih grupa DUBRANEC SEZ. Vukomerić 23/3, 10418 DUBRANEC SEZ.
Zeleni inkubator ZAGREB-SUSEDGRAD Matije Divkovića 7, 10090 ZAGREB-SUSEDGRAD
Zeleno mače: udruga zarazvoj lokalne zajednice BANOVCI M. Tita 20, 32247 BANOVCI
Zeleno savjetovanje HERNER j.d.o.o. ČAGLIN Migalovci 74, 34350 ČAGLIN
Željka Šeler/Aplanium obrt za poslovno savjetovanje i upravljanje vl. Željka Šeler SELA Stari Brod 50, 44273 SELA
Željko Tomas IMOTSKI Fra Silvestra kutleše 10, 21260 IMOTSKI
ZIR - zajednica i razvoj GOSPIĆ Kruškovac 27A, Kruškovac, 53000 GOSPIĆ
Županijski savez poljoprivrednih udruga VARAŽDIN Trakoščanska 24, 42000 VARAŽDIN
Naziv Sjedište Adresa
©2022 Nacionalna ruralna mreža | Sva prava pridržana.